NERDADS na Pyrkonie

Jednym z moich „małych marzeń” od paru lat było przeprowadzenie prelekcji na Pyrkonie i z przyjemnością mogę powiedzieć, że jestem z każdym dniem coraz bliżej realizacji tego marzenia 🙂

[ Więcej informacji o samym Pyrkonie piszemy TUTAJ ]

W sobotę 19 maja o godz. 20:00 poprowadzę prelekcję o historii najpopularniejszych zabawek, którymi bawiły się obecne trzydziesto-paro-latki. Kenner, Hasbro, Mattel, McFarlane Toys, NECA i inne będą przeze mnie omówione, a do tego udowodnię dlaczego zbieranie figurek (nie każdych…) może być świetnym interesem! Tak więc jako Nerdads dokładamy się do tego by Pyrkon był jeszcze lepszy!

Czy Twój pesel już dawno wskazuje na pełnoletność, a mimo to dalej wydajesz ciężko zarobione pieniądze na figurki? Czy z bólem w sercu patrzysz jak Twoje dziecko bawi się kolekcjonerską edycją Iron Mana za 300$? Uwielbiasz chodzić po hali dla wystawców i zastanawiać się nad sprzedażą nerki? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK to ta prelekcja jest dla Ciebie! Przejrzymy historię firm takich jak Hasbro, Kenner, McFarlane czy Hot Toys (ale nie tylko!) oraz ich produktom – od zabawek z Gwiezdnych Wojen aż po najnowsze kreacje z universum Marvela dla dzieci. Dowiesz się dlaczego zbieranie figurek to świetne hobby, które zabawki to świetna inwestycja, a które to jawna ściema dla konsumentów, a także zapoznam Ciebie z najciekawszymi przypadkami w historii firm zabawkarskich. Chcesz? Włącz się do dyskusji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *