O Nas

Nerdads.pl to wspólny pomysł na stworzenie nerdowsko-ojcowskiej strony o planszówkach, komiksach, filmach, zabawkach oraz właśnie o dzieciakach i ich wychowywaniu w duchu totalnego nerdostwa! Pokażemy, że nawet z małym z dzieckiem można się świetnie bawić i spędzać wspólnie czas, szczególnie gdy sami jesteśmy bardzo ale to bardzo dużymi dziećmi. Nie będzie za to psychologicznych pierdół i rozkmin nt. wychowania bezstresowego ani tego czy dziecko powinno pić mleko.
Not here! Tu się wspólnie bawimy i do tego zachęcamy.

Hunter
Samotny wilk…jak Chuck Norris!

Hunter


Nałogowy gracz komputerowy, fan gier fabularnych i planszowych, mol książkowy oraz fan komiksów Marvel’a, DC. Szczęśliwy Ojciec 🙂 po prostu NERD

hunter@nerdads.pl

Ojciec założyciel

Miket


Tatuś dwóch małych córeczek tatusia, więc jako głowa rodziny nie mam długiego stażu, ale z każdym dniem rośnie! Od dziecka nerd, wychowany przede wszystkim na Gwiezdnych Wojnach, Terminatorach, Niekończącej się Opowieści i całej masie innych klasyków lat 80′ i 90′ – całą swoją miłość do fantastyki przekazuję oczywiście dzieciom z różnym skutkiem. Terrarysta od lat, a od niedawna hobbysta machania mieczem świetlnym. Zawodowo korposzczur, bo jakże by inaczej. Oglądaniem filmów, lodówki się nie zapełni – a jak ktoś zna taki sposób to niech da znać! ASAP naturalnie.

miket@nerdads.pl

Świeżak w drużynie!

Dadpool


Wysportowany Tatuś. To ja. W czasie wolnym planszówkowicz.

dadpool@nerdads.pl