Rick & Morty – najlepsze gadgety dla fana + konkurs!

Już wyszedł dłuuuugo wyczekiwany czwarty sezon R&M i choć będą to tylko 5 odcinków (reszta pojawi się w 2020), to już teraz można sobie umilić szarą codzienność, dom i w ogóle pożycie rodzinne gadżetami z serii. Poza tym już sklepy molestują nas świętymi mikołajami, więc lepiej zacznij się zastanawiać, co kupisz rodzinie….ewentualnie przeskocz na sam dół gdzie jest info o konkursie z okazji 1000 obserwujących nas osób na FB!

Kolejność losowa, tak jak przychodziło to do głowy.

Portal Gun Ricka

Ten „pistolet” to już chyba tak samo kultowa i rozpoznawalna broń jak miecz świetlny czy trekowy Phaser. Szczęśliwie nie trzeba wydawać tysięcy PLN’ów by mieć własnego Portal Guna, który uświetni każdy cosplay.

Wyprodukowano kilka wersji pełnowymiarowego Portal Guna. Chyba najbardziej wierny bajkowej wizji jest ten z pierwszego obrazka, choć by był ideolo musiałby być nieco bardziej „podłużny” jak wersja z drugiego obrazka.

Dodatkowo ten pierwszy świeci się jasno, wyświetla na ścianie wyraźny portal i wydaje przy tym dźwięk! …ten drugi też ale portal na ścianie jest mniej wyraźny.

Cenowo całkiem przystępnie, bo można kupić nawet w Polsce za ok. 100 zł.

Wycieraczki

Wiesz jak uświetnić swój powrót do domu, oprócz faktu, że wiesz…wracasz z pracy do domu? Wycieraczkami tak zajebistymi, że gdy wdepniesz jesienią w kupę, która zakitrana była pod liśćmi, będzie ci szkoda wycierać w nią swoje conversy i spędzisz na dworze dodatkowe 20min. by się tej kupy pozbyć. Wiadomo, będzie irytacja z powodu kupy, ale uśmiechniesz się na widok czystej wycieraczki z Rickiem! Do tego nie wyczyści twojego konta do zera bo można kupić za 89zł!

Koszulki

Jak lepiej afiszować swoją miłość do universum niż ciuchami z ulubionymi postaciami? Jeszcze lepiej jeśli cała rodzina jest ubrana w Ricka&Morty’ego! Za 79-89zł możesz mieć ładny design na dobrej jakościowo koszce!

Mini Portal-Gun (breloczek)

Jeśli obawiasz się, że w twoim korpo będą krzywo patrzeć na casualowe chodzenie po open-space z Portal Gunem 1:1 (hejterzy!!) to zawsze możesz sobie sprawić wersję mini do kluczyków, która swoim wyświetlanym portalem uświetni każde wyjście do ciemnego schowka w biurze. Oprócz tego doskonale pasuje do małych dziecięcych łapek. Wiem, sprawdziłem.

Cenowo ok.40-50zł albo do wygrania u nas w konkursie!

Blaster Ricka

Nie tak ikoniczny jak Portal Gun, jednak jeśli chcesz do kogoś strzelać, that’s the way to go! Masz do wyboru wersję budżetową i wersję nieco bardziej burżuazyjną.

Ta pierwsza jest z kolorowej gąbki, lekka i bez dodatkowych bajerów. Ale wygląda jak trzeba i o to chodzi! Strzela się z buzi. Dźwiękowo. Pciu-pciu! Ta druga jest plastikowa z bajerami jak dźwięk i świecenie więc jeśli chcesz zaszpanować na najbliższym konwencie, to jest replika dla cie!

Notesy

Nic tak nie sprawia uśmiechu po średnio dobrze napisanym sprawdzianie w szkolne jak merch z ulubionego serialu, więc jeśli chcesz by facetka od fizyki bez słowa wiedziała, że jesteś wporzo i można z tobą śmiało pogadać nt.teorii strun czy kota Schroedingera, wybierz sobie zeszyty na każdy przedmiot!

Lampki

Czasami jest ciemno, wiadomo. Wtedy zostają albo świeczki z ikei albo lampki, a po co ci designerska lampka za 5 tys.zł jak możesz mieć lepszą, ładniejszą i do tego za mniejsze pieniądze. Rickową.

Do lapka – statek Ricka na USB, lub ścienna – portal gun. Ładne to i praktyczne!

Gry

Czasami zechcesz spędzić czas z rodziną, a że planszówki są bardzo trendy i bardzo rodzinnym sposobem spędzania wolnego czasu, to proponujemy Fluxx lub Monopoly, bo tylko te dwa tytuły są dostępne po polsku.

Fluxx jest bardzo spoko, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Kubki podróżne

Nie samą rozrywką człowiek żyje i trzeba się czasami przetransportować np. do pracy. W takiej sytuacji dobrze do garniaka czy płaszcza z Zary pasuje kolorowy kubek Rick&Morty, dzięki czemu wszyscy wkoło będą wiedzieli, że nie jesteś kompletnym sztywniakiem, ale masz poczucie humoru i dystans do siebie. Propsujemy to!

 
Odzież i merch.Rick & Morty dostępny na:

https://www.sinfashion.pl/pol_m_Rick-Morty-380.html

 

KONKURS!

Z okazji 1000 lajków na naszym profilu na FB, mamy dla was konkurs!

Zalajkuj sinfashion.pl i nasz nerdadowy wpis konkursowy i czekaj na wyniki! Do wygrania mini-portal gun (breloczek) i koszulka Rick & Morty ze sklepu SINFASHION.PL !!

Szukaj i lajkuj ten wpis na naszym FB!

 

Dodatkowo na hasło NERDADS, otrzymasz 10% rabatu w sklepie na rzeczy R&M!

Konkurs trwa do końca listopada!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *