NERDADS.pl

Pościg Speederem po NYC. Wish I was there.

Z okazji Halloween na internecie pojawiają się coraz to kreatywniejsze przebrania i pomysły, co moim zdaniem nie zawsze jest w klimacie Halloween, bo jakoś ciężko mi połączyć np.przebranie za Kubusia Puchatka z jakkolwiek mrocznym i związanym ze śmiercią świętem. That being said, sam się przebrałem za Lorda Vadera wczoraj wieczorem by rozdawać dzieciakom słodycze więc mniejsza z tym.

W internetach w ostatnich 24h pojawiło się video Casey Neistat’a and Jesse Wellens’a, w którym pokazują swoje najnowsze twory, dwa speedery z Powrotu Jedi.

Do ich konstrukcji wykorzystano rowery elektryczne Super 73, na których oparto całą ramę zrobioną wespół z małą ekipą.

W kolejnym Behind the scenes video ukazano proces tworzenia Speeder’ów, jak się okazuje to wcale nie jest jakaś ciężka konstrukcja, bo to przede wszystkim kartonowy szkielet wypełniony pianką 🙂 Lustra na bokach kół dodają efektu unoszenia się w trakcie jazdy, co jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż zakrywanie ich np.czarnym płótnem. Co ja Wam będę to opisywał – po prostu to obejrzyjcie.

I na dodatek -Making Of…

Ojciec nerd. Fan szeroko pojętej fantastyki. Od Gandaharu po Trylogię Thrawna. Entuzjasta machania mieczem świetlnym. Korposzczur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *