NYTF, czyli co nowego w sklepie z zabawkami

Weekend za nami, a więc najstarsze targi zabawkarskie 2019 już się skończyły i choć nie są to już chyba największe targi na świecie jak to było kiedyś (obecnie chyba jednak więcej nowości zobaczymy podczas San Diego Comic Con) to i tak jest na co popatrzeć i czego wyczekiwać, niezależnie czy to coś dla dzieci…czy dla nas 🙂

Poniżej zatem bardzo subiektywny przegląd najciekawszych propozycji!

Na pierwszy rzut Hasbro, które jakby nie było nieco dominuje rynek za sprawą Marvela i Star Wars. Rzecz Jasna, cała masa zabawek do Cpt.Marvel i nadchodzącego Spider-Mana, ale z oczywistych względów brakuje czegokolwiek z nowych Avengersów czy Gwiezdnych Wojen. Ale za to są ciekawe nowe wersje starych zabawek ze Star Wars (pamiętacie jak mówiłem o tym trendzie na prelekcji?)

McFarlane Toys w tym roku przygotowało więcej zapowiedzi zapowiedzi niż faktycznych figurek, ale jest na co czekać! Smoki z GoT wyglądają świetnie, a nowe licencje zapowiadają się obiecująco!

NECA w tym roku pokazała kilka bardzo ciekawych zabawek – oprócz całej serii do nowej Godzilli, jest seria Guillermo Del Toro! no i….Goonies!!

Mezco kontynuuje rozwój swojej serii premium 1:12 Collective.

Tamashii Nations również ma wiele propozycji, od Marvel, SW, Godzilla, jest w czym wybierać, a jakościowo ich figurki to też nie byle co!

Super7 oprócz nowych ReAction Figures oraz nowych He-Manów pokazało również serię z ekranizacji He-Mana! Film nie był blockbusterem ale jeśli macie ciepłe wspomnienia na myśl o tamtych czasach…

Mattel pokazało kilka figurek do nadchodzącego Shazam…

LEGO oprócz całej masy zestawów do nowego filmu Lego Przygoda 2 wystawiło nowe zestawy dla księżniczek, fanów Star Wars i…Filnstonów!

Diamond Select Toys

DC

Factory Entertainment  oprócz króliczka z Monthy Pythona pokazało nieco z nowej serii mini-replik filmowych, które mają ok 3″ i mozna będzie je w łatwy sposób wyłożyć na półeczce. No i otwieracz do butelek w kształcie pazura Velociraptora…ojjj podoba mi się.

KidRobot

Zdjęcia zapożyczone z portalu Toyark.com, który w pełni poświęcony jest hobby figurkowemu.

I to by było na tyle! Na co wyczekujecie najbardziej? …Ja się chyba skuszę na Goonies…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *