NERDADS.pl

Nowości zabawkowe #1

Podjąłem decyzję, że zabawek czy raczej…ekhm…figurek kolekcjonerskich jest w tym momencie tak dużo, że będę robił dla Was raz w tygodniu podsumowanie nowości, zamiast 100 tys. nowych wpisów o każdej nowej figurce (sorry Hot Toys…).

Do roboty!

W zeszłym tygodniu pojawiło się całkiem sporo konkretów, w dużej większości związane z nowymi premierami kinowymi. Na pierwszy rzut – nowości Hot Toys w temacie Infinity War. Wszystko prezentuje wysoką klasę, a Hulkbuster to już w ogóle perełka. Do tego, poniżej promocyjne foty nowego Cpt.Ameryki.

 

Mattel we współpracy z Universal Pictures wypuszczają kolejne zabawki w temacie dinusiów. Szczerze powiedziawszy to mega przypominają jakościowo to, czym bawiłem się mając 12 lat…

Mezco zaszalało nieco old-school’ami – dostaniemy 12″ (ok. 30 cm) Alexa z Mechanicznej Pomarańczy, sam film zdecydowanie nie dla dzieci, a do tego Blade (seria One:12), który ubiorem i gadżetami nawiązuje ostro do pierwszego filmu, choć twarzowo to to Wesley Snipes nie jest…

NECA już dawno zapowiadała Cpt.Ameryke z Civil War, dopiero na dniach pojawi się w sklepach (wielkość 18: = ok.45 cm)

I na zakończenie S.H.Figuarts zaprezentowało oficjalne foty nowego Ant-Mana z mrówką.

Ojciec nerd. Fan szeroko pojętej fantastyki. Od Gandaharu po Trylogię Thrawna. Entuzjasta machania mieczem świetlnym. Korposzczur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *