Kung Fury vs. Kung Führer — znasz to?

JEŚLI — JEŚLI nigdy nie widziałeś/aś lub nie słyszałeś/aś o Kung Fury (małe prawdopodobieństwo, bo to przecież Najlepszy Film) to spieszę z wyjaśnieniem…dla lepszego efektu, czytaj opis głosem bohatera filmów akcji, i włącz poniższą muzykę w tle…

 

W grudniu 2013 AD, wypuszczono trailer do NF (czyt. Najlepszy Film) i rozpoczęto kampanię na Kickstarterze.

Celem było zdobycie 200 tys. amerykańskich dolarów na produkcję krótkometrażową lub miliona na pełnometrażową. Osiągnięto 630 tysi dzięki 17713 bardzo spoko ludziom.

W tym filmie jest wszystko. Jest miłość, jest walka, jest utrata przyjaciela, wartka akcja, Thor, Velociraptory, Hitler, a nawet Lamborgini Countach. Wizualnie to matka Matrixa, ojciec Avatara, fabularnie kuzyn Listy Schindlera, reżysersko – pomyślisz, że reżyserował to sam Ridley Scott we współę z Francisem Fordem Copollą. Jeśli jeszcze nie przeleciała Ci przez głowę niczym pocisk z Beretty myśl „jak można żyć bez tego filmu!?” – obejrzyj trailer. Ta myśl zasypie Twój umysł.

Nie pytaj mamy. Nie pytaj teścia. Nawet nie szukaj w google. Trailer obejrzysz poniżej.

…wiem co myślisz. Chcesz więcej. Podziałało niczym najlepszy narkotyk, uzależniając już po pierwszej „spróbie”. Niczym głodny rekin, którego zmysły wyczuły krew, Twoje wyczuły prawdziwą Sztukę przez duże „ESZ” i zrobisz wszystko by zaspokoić żądzę. Jesteśmy tu dla Ciebie. Pełnometrażową wersję krótkometrażową (czyli w zasadzie cały 30-minutowy film) obejrzysz jeszcze niżej. Za Free. Tak, wiem. Święta są w tym roku wcześnie.

Jeśli jeszcze Ci mało, możesz obejrzeć wywiad z twórcami, który miał miejsce podczas San Diego Comic-Con, który trwa…dłużej niż cały film.

– a jako wisienkę na torcie, mamy dla Ciebie oficjalny teledysk do filmu. Pamiętasz jak w latach 90′ absolutnie KAŻDY większy blockbuster miał swój teledysk (tęsknimy do tej zacnej tradycji!)?

 

Ale Ale! Kung Fury powróci. Jak niesie wieść internetowa, w drugiej części ABSOLUTNIE KULTOWEGO filmu, zobaczymy samego Michaela Fassbendera. Film albo jego fabuła, nie ma to znaczenia – toczyć się będzie oczywiście w Miami roku 1985, bo tam właśnie jest największa przestępczość i to tam Kung Fury pilnuje porządku. Kiedyś przed Hitlerem. A tym razem przed Hitlerem i innym villainem, który się z nim zgada by zdobyć ultimate broń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *