Jeszcze więcej Gwiezdnych Wojen!

Chyba Was to nie dziwi?

Disney oficjalnie potwierdził plany produkcji NOWEJ TRYLOGII. Dla ścisłości – nie chodzi o epizody X-XII, a o coś zupełnie nowego, niezwiązanego w żaden sposób z sagą rodu Skywalkerów, więc mają być nowe miejsca i całkowicie nowe postacie. Odpowiedzialny za to jest Rian Johnson, obecny reżyser The Last Jedi.

Zakładając więc, że teraz dostaniemy TLJ, za rok Hana Solo, w 2019 Epizod IX, a potem (w 2020) może Kenobiego.

Oprócz Disney na swojej konferencji ogłosił plany pracy nad serialem (aktorskim, a nie kolejnym animowanym). To też jest nius dużego kalibru, bo na internecie od dawna istnieje petycja do Netflixa o stowrzenie takowego serialu traktującego o czasach Old Republic (okres od 1000-4000 lat przed bitwą o Yavin). Cholera wie czy o tym będzie ten serial ale z odpowiednim budżetem i scenariuszem byłoby to super.

W 2019 r. Disney rusza ze swoją platformą steamingową a’la Netlflix, gdzie na wyłączność będą dostępne produkcje z logiem Myszy, a więc wszelkie seriale i filmy Marvela, Gwiezdne Wojny i cała reszta tałatajstwa. Trzeba będzie płacić kolejne myto za tv, choć ponoć nie ma być drogo. Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *