Ghostbusters

Ghostbusters

Ghostbusters powracają czyli Hunter oszalał z radości !!!

Od lat obserwuję, co tam się dzieje w świecie Pogromców Duchów. Po ostatniej porażce z 2016 roku, czyli kontynuacji hitu z lat 80-tych miałem dość. Dlaczego ?! Ponieważ wszystko co mogli zrobić źle, to zrobili. Aż tu nagle po internetach zaczęły hulać ploteczki o kolejnym podejściu do kontynuacji. Podobno sam Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, przymierza się do nakręcenia kolejnej odsłony Ghostbusters. Nie chodzi jednak o kontynuację rebootu z 2016 r. a oryginalnego filmu z 1984 r.

Jak się okazało plotki potwierdziły się i faktycznie Jason Reitman wziął się do roboty, bo zapowiadany nieśmiało na 2020 rok film z pogromcami duchów właśnie doczekał się pierwszego teasera.

Dodatkowo Jason Reitman zapewnił wszystkich fanów martwiących się, że to nie będzie kontynuacja żeńskiej wersji z 2016 roku. Chce on pozostawić filmy z 1984 i 1989 roku w spokoju i szykuje ich kontynuację jakiej chciałby jego Ojciec. Czy zobaczymy w niej znane twarze? Na razie nie wiadomo, ale na pewno zobaczymy wiele nowych twarzy, jak zapewnia reżyser. Casting do filmu potrzebuje czterech młodych bohaterów, mówi się o dwóch chłopakach i dwóch dziewczynach. Zatem odmłodzenie ekipy i coś nowego. Na pewno więcej szczegółów pojawi się w najbliższych tygodniach, pozostaje czekać na kolejne dobre wieści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *