Batmobil dla fana

Jeśli nie udało ci się zakupić Batmobila LEGO lub po prosu nie jara cię składanie klocuszków dla dzieci to Swarovski wychodzi naprzeciw twoim potrzebom!

Właśnie można zamówić tutaj legendarnego Batmobila z 1989 r., niespełna 15cm długości, charakteryzujący się 473 fasetami (wikipedia mówi „Faseta – pojęcie wieloznaczne, używane w budownictwie i jubilerstwie. Inaczej faza – ukos, ucios, skośne ścięcie narożnika lub graniastej krawędzi, w celu ochrony przed uszkodzeniem od przypadkowego uderzenia.”)

Tak czy siak, kanciaste kółka są wielce stylowe, jednak nie ryzykowałbym jeżdżenia nim po podłodze. Nie bez przyczyny jest też dopisek „Nie dla dzieci poniżej 15 r.ż.”, wszak to wiedza powszechna, że ani 16-latek ani już napewno dorosły ojciec nigdy niczego nie upuści z rączek. W opisie widnieje również „NOT A TOY” ale co oni tam wiedzą!

Tę śliczną kańciastą furę można kupić na polskiej stronie Swarovskiego za 1690 zł. Przed zakupem polecam dołączyć do klubu Swarovskiego by zdobyć 10% zniżki, tutaj za te 10% można już z rodziną na obiad do resty Gesslerowej skoczyć.

Gdyby i tego było ci mało to może 14-cm figurka za 1690 zł dopełni obrazek. Tym bardziej, że w komplecie wyjdzie nieco taniej.

Jeśli jednak to dla ciebie zbyt pospoilty gadżety, które zaraz każdy znajomy będzie mieć u siebie to może żachniesz się na wersję Exclusive Batmobila, zrobioną z 16 000 kryształków z wykorzystaniem techniki Pointiage® (nie pytajcie, nie wiem…) ale za to z gumowymi oponami! Śpiesz się, bo zaraz wykupią! Limitowany do 200 egzemplarzy na cały świat za raptem 32 900 Pe-eL-eN.

Znowuż – nie dla dzieci poniżej 15 r.ż.

Tak czy siak, wszystko to powyżej może być li tylko na otarcie łez bo już nie kupisz komiksowej wersji nietoperza, złożonej w 152 godziny z 34 tys. kryształków. Wszyscy dobrze wiemy, że kryształki i diamenty to najlepsze przyjaciółki Mrocznego Rycerza. Chyba wykupiony.

Całe 22 cm. Limitowane do 200 sztuk za 37 900 zł. Najwyraźniej znaleźli się entuzjaści z luźnym groszem w portfelu.

…podobnie jak tej jeszcze bardziej glamorous wersji tego samego modelu zrobionego jednak z 81 tys. kryształków w ciągu 455 godzin (to prawie 19 dni) za raptem 99 900 zł. Prawdziwa okazja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *